Biurko HOEKHOME okładka

Nowoczesne rozkładane biurko, które zamienisz w ławę Hoekhome

Nowoczesne rozkładane biurko to już standard w wielu biurach. Aczkolwiek nadal biurka kojarzą nam się z czymś statecznym, stabilnym. Najczęściej łączymy je z pracą, którą wykonujemy w określonym miejscu. Po pracy wracamy do domu, odpoczywamy w gronie rodzinnym, przy kawie stawianej na ławie. Jedyne momenty, które spędzamy w pełni w gronie rodzinnym to weekendowe śniadania i obiady. A co gdybym Wam powiedział, że istnieje firma, na świecie która stworzyła system łączenia mebli w taki sposób, iż z jednego możemy w dowolnym momencie i miejscu stworzyć trzy?! Biurko, ławę i stół.

Nowoczesne rozkładane biurko, które zamienisz w ławę Hoekhome

O marce HOEKHOME

Hoekhome to firma produkująca meble z siedzibą w Nowym Jorku, założona w 2018 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości, nowoczesnych mebli, które są łatwe w montażu i demontażu.

Meble Hoekhome wykonane są z trwałych i przyjaznych dla środowiska materiałów, takich jak płyta MDF i sklejka. Firma oferuje szeroką gamę mebli, w tym biurka, stoły, krzesła, regały i sofy. Meble Hoekhome dostępne są w różnych kolorach i wykończeniach.

Charakterystyczną cechą mebli tej firmy jest opatentowany system montażu. System, który nie wymaga posiadania jakichkolwiek narzędzi i instrukcji. Jest uosobieniem klocków LEGO zaimplementowanych w nowoczesne meble.

Oto kilka z najbardziej popularnych modeli mebli Hoekhome:

Nowoczesne rozkładane biurko Bundle

Mebel, które możesz powiesić na ścianie. Biurko jak cała kolekcja wykonane właściwie z dwóch elementów. Blatu połączonego z metalową podstawa która pełni formę łącznika z nogami dosłownie wpinanymi. Do zbudowania mebla nie potrzebujemy żadnych narzędzi, śrubek, wkrętarek. Całość mocowana i demontowana jest na klick-klack.

Biurko, które może stać się stolikiem kawowym.

Załóżmy, że potrzebujecie stolik kawowy a jedyne co posiadacie to biurko Bundle i dwa rozmiary nóg. Jednym słowem wypinacie nogi używane w przypadku stworzenia biurka i dopinacie krótsze, które stworzą dla was stolik. A co najciekawsze nogi od biurka nie odstawiacie na bok a wpinacie pod blat i tak oto macie zaoszczędzone miejsce.

Stolik kawowy, który można zamienić w stół jadalniany

Co więcej gdy stwierdzimy, że potrzebujemy dodatkowego stołu na imprezę szykowaną dla większej ilości znajomych możemy ponownie dokładając dłuższe nogi stworzyć stół. Tak oto praktycznie z jednego produktu uzyskujemy trzy. A wszystko w bardzo łatwy i szybki sposób.

Montaż jednym kliknięciem

Nasz opatentowany system „Snap-Lock” umożliwia łatwy montaż i demontaż mebli w ciągu kilku sekund, bez użycia narzędzi, sprzętu i nudnych instrukcji.

Zawsze mobilne

Nasz system płaskich opakowań opatentowany oznacza, że starannie pakujemy wszystko w jeden element o grubości poniżej 2 cali, co ułatwia przenoszenie mebli.

Zajmująca mało miejsca zawieszka ścienna

Ponad wszystko, każdy element Hoek wyposażony jest w wąski zatrzask ścienny, w rezultacie umożliwiający użytkownikom zawieszenie dowolnego mebla, gdy nie jest on używany.

Łatwe do przechowywania

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Nie ma problemu, po prostu wepnij nogi z powrotem w spód i przechowuj je niemal w dowolnym miejscu.

FAQ – odpowiedzi na najczęściej  występujące pytania klientów.

Opatentowany projekt, dożywotnia gwarancja, zaprojektowane w sposób zrównoważony.
  • Wszystkie nogi Hoek są wymienne ze wszystkimi elementami Hoek. Użyj swojej wyobraźni, aby przekształcić meble według potrzeb, od okrągłego stolika kawowego do małego stołu jadalnego lub zwykłego stołu jadalnego do niskiego stołu jadalnego (co Japończycy nazywają „Chabudai”).
  • Chociaż nie przeprowadziliśmy formalnych testów wagi półki na monitory, można na niej z łatwością zmieścić i utrzymać 2 monitory o wadze ~5 funtów. każdy. Półka na monitor wykonuje się ze sklejki z certyfikatem FSC i posiada powierzchnię z laminatu wysokociśnieniowego, co zapewnia wytrzymałość i trwałość.
  • Stół do jadalni HOEK pomieści wygodnie cztery osoby, ale jeśli czujesz się wyjątkowo gościnnie, możesz zmieścić jeszcze dwie osoby!
  • Meble HOEK nie są przeznaczone do użytku na zewnątrz. Jednakże jest przeznaczony do radzenia sobie z rozlanymi cieczami i wilgocią w pomieszczeniach zamkniętych, zapewniając odporność i długotrwałe wrażenia.
  • Nie, w ogóle nie używamy formaldehydu, więc możesz być bezpieczny, wiedząc, że nasze meble są wolne od toksycznych chemikaliów.
  • Produkty HOEK posiadają opatentowany system bez użycia narzędzi, który pozwala na montaż i demontaż każdego elementu w ciągu kilku sekund!

HOEKHOME – dane kontaktowe

Jednym słowem, nowoczesne, rozkładane biurko to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni. Nie ma tu problemu, po prostu wsuń nogi z powrotem w spód i przechowuj je niemal w dowolnym miejscu. Chcesz coś zupełnie innego do salonu? Ineteresuje Cię stworzenie niepowtarzalnego wnętrza? Poniżej zostawiam link do sklepu Hoek.


Więcej o biurkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *